KORTE FILM – BRAIN DIVIDED

Ook jij hebt vast weleens in een situatie gezeten, dat je niet meer wist of je naar je hoofd of je hart moest luisteren. Soms kun je jouw gevoel beter begrijpen, als jij nog wel ergens je gezonde verstand gebruikt. En andersom geldt dit ook. Soms zit je zoveel in je hoofd, dat het verstandig is om je intuïtie te raadplegen. Zoals deze leuke korte film “Brain divided” laat zien, is een samenwerking tussen verstand en gevoel de beste oplossing. Deze film is gemaakt door; Jasiah Haworth, Joon Shik Song en Joon Soo Song.

Joon Shik-lied

“Ik ben onlangs afgestudeerd aan het Ringling College of Art and Design en wil animator van speelfilms worden. Ik keek graag naar animatiefilms toen ik jonger was en die liefde heb ik nooit verloren.

Joon Soo Song

“Ik ben absoluut dol op animatie en het is de kracht om te entertainen. Brain Divided was een puur komisch stuk en mijn mede-makers en ik wilden dat het net zo grappig zou zijn als de tekenfilms waarmee we allemaal zijn opgegroeid. We wilden mensen aan het lachen maken en betrokken raken bij onze personages en hun conflict. Ik heb veel geleerd over komedie, animatie en film door dit project en ik kijk uit naar het volgende project!

Josiah Haworth

“Al van jongs af aan ben ik gefascineerd door animatiefilms. Ik keek obsessief naar ze en dit voedde mijn liefde voor kunst. Ik volgde zoveel mogelijk kunstlessen en kwam uiteindelijk op een animatiecursus uit bij een plaatselijke universiteit. Deze kleine introductie in de wereld van animatie zorgde ervoor dat ik in mijn eigen tijd met animatie begon te experimenteren, me realiserend dat dit was wat ik met mijn leven wilde doen! Toen realiseerde ik me wat ik later wilde worden.”

Leuk artikel? Deel het!

Waardevol artikel?

Elke maand worden er ongelooflijk veel uren vrijwillig gestoken in het schrijven, bewerken en beheren van de Bindu website. Haal jij inzicht, steun, herkenning of persoonlijke groei uit de artikelen en wil je ons daarvoor bedanken, of wil je ons ondersteunen? Overweeg dan een donatie. 

Bedrag





Schrijf je in voor onze

NIEUWSBRIEF!

Gerelateerde artikelen

Sjamanen drum

DIEPE MEDITATIE – SJAMANEN DRUM

Een mooie effectieve, diepe meditatie is de meditatie met een ...
Projectiemechanisme in de praktijk

HET PROJECTIEMECHANISME IN DE PRAKTIJK – KAREN M. HAMAKER ZONDAG

In het boek 'Projectiemechanisme in de praktijk' legt Karen stap ...
becoming animal

BECOMING ANIMAL – DAVID ABRAM

Misschien ken je ook het eerste boek van David Abram, ...

639 HZ VOOR ECHTE LIEFDE

In verschillende culturen worden al eeuwenlang de helende tonen van ...
The Spell of the Sensuous

THE SPELL OF THE SENSUOUS – DAVID ABRAM

Ecoloog en filosoof David Abram onderzoekt met grote nieuwsgierigheid en ...
Een klein gebaar

KORTE FILM – EEN KLEIN GEBAAR

In dit korte filmpje zie je wat een klein gebaar ...

Schrijf je in voor onze

NIEUWSBRIEF!

download