FILM – WHAT THE BLEEP DO WE KNOW

“What the Bleep Do We Know” is voor zijn tijd een behoorlijk vernieuwende film. In de film zie je hoe de spirituele verbinding en de kwantumfysica en bewustzijn werkt. Tijdens de film zie je ook meerdere interviews met experts zoals Dr. Joe Dispenza. De film zit vol met visuele effecten en animaties, wat het interessant maakt om naar te kijken.

Wat is waar?

What the Bleep Do We Know!? neemt jou mee op een reis om de geheimen van het leven te ontrafelen. Volg Amanda een gescheiden vrouw van middelbare leeftijd, die in een wereld terecht komt waar wetenschap en spiritualiteit samenkomen. Terwijl al haar ideeën over wat de realiteit is tegen het licht worden gehouden, gebeurt dat ook met die van jou.

Wat is nog waar? Hoe ziet zij de werkelijkheid? Ze gaat langzaam inzien dat het bewustzijn van mensen een invloed heeft op de materiële wereld.

Deze film kan je wereld veranderen

Wat zijn de raakvlakken tussen de waarneembare wereld en de mystieke inzichten, die zich al vele duizenden jaren over wereld ontwikkelen. Met de nieuwste technieken en onderzoeken van de natuurlijke wetenschap worden de inzichten in “What the bleep do we know” onderbouwt. Ervaar zelf waarom deze film één van de meest overtuigende en besproken films van de laatste tien jaar werd. Het is een film die je wereld kan veranderen. Auteur: Madeleine van Mourik.

Leuk artikel? Deel het!

Waardevol artikel?

Elke maand worden er ongelooflijk veel uren vrijwillig gestoken in het schrijven, bewerken en beheren van de Bindu website. Haal jij inzicht, steun, herkenning of persoonlijke groei uit de artikelen en wil je ons daarvoor bedanken, of wil je ons ondersteunen? Overweeg dan een donatie. 

Bedrag





Schrijf je in voor onze

NIEUWSBRIEF!

Gerelateerde artikelen

Chad Lawson

BREATHE – CHAD LAWSON

De pianist en componist Chad Lawson heeft een indrukwekkende lijst ...

‘IK ZAL ALTIJD BIJ JE ZIJN’ – CHRISTOPHER ROBIN

O wat hou ik van Poeh. Zo puur, onschuldig en ...
Tibetan Healing sounds

TIBETAN HEALING SOUND

Om de leringen van Boeddha over te brengen, maken ze ...
bloemen zijn rood

BLOEMEN ZIJN ROOD – GERARD VAN MAASAKKERS

‘n Jungske ging vur ‘t uurst naor schoolHij kreeg ‘n ...
Bart Chabot

TV PROGRAMMA DE KIST – BART CHABOT

Schrijver Bart Chabot sloot jaren geleden een deal met de ...
Mijn vaders hand

MIJN VADERS HAND – BART CHABOT

‘Ik heb kostbare jaren en talent verspild aan tromgeroffel en ...

Schrijf je in voor onze

NIEUWSBRIEF!

download