DE MEESTE MENSEN DEUGEN – RUTGER BREGMAN

Rutger Bregman (1988) is geschiedkundige en opiniemaker. Ook is hij een van de schrijvers van het journalistieke platform De Correspondent. Sinds 2012 heeft hij vijf boeken uitgebracht, waaronder het boek: “Gratis geld voor iedereen”, Rutger wil een basisinkomen voor iedereen.

Is de mens van nature goed of slecht?

Hij haalt beroemde namen en gevestigde theorieën compleet onderuit. Het is behoorlijk gewaagd wat hij doet en spraakmakend. In het boek staat één vraag centraal: “Is de mens van nature goed of slecht?” Met deze vraag in je hoofd neemt hij je mee op reis en legt hij verbanden tussen inzichten uit de psychologie, de economie, de biologie en de archeologie.

In dit boek krijg je nieuwe antwoorden op oude vragen.

  • Waarom veroverde juist onze soort de aarde?
  • Hoe verklaren we onze grootste misdaden?
  • En zijn we diep vanbinnen geneigd tot het kwade of het goede?

Reviews over “De meeste mensen deugen”

“Een indrukwekkend boek.” – Jan Terlouw

“Rutger Bregman sleept je mee.” – Geert Mak

“Of je het nou eens of oneens bent met Rutger Bregman, hij is een belangrijke stem binnen onze generatie. Fascinerend boek, lees het.” – Tim Hofman

“Cynici en zwartkijkers kunnen inpakken. Een heerlijk boek voor iedereen die echt realistisch wil zijn.” – Beatrice de Graaf

De meeste mensen deugen is verkrijgbaar bij onder andere Bol.com, voor 25 euro.

DDe meeste mensen deugen

Leuk artikel? Deel het!

Waardevol artikel?

Elke maand worden er ongelooflijk veel uren vrijwillig gestoken in het schrijven, bewerken en beheren van de Bindu website. Haal jij inzicht, steun, herkenning of persoonlijke groei uit de artikelen en wil je ons daarvoor bedanken, of wil je ons ondersteunen? Overweeg dan een donatie. 

Bedrag





Schrijf je in voor onze

NIEUWSBRIEF!

Gerelateerde artikelen

Chad Lawson

BREATHE – CHAD LAWSON

De pianist en componist Chad Lawson heeft een indrukwekkende lijst ...

‘IK ZAL ALTIJD BIJ JE ZIJN’ – CHRISTOPHER ROBIN

O wat hou ik van Poeh. Zo puur, onschuldig en ...
Tibetan Healing sounds

TIBETAN HEALING SOUND

Om de leringen van Boeddha over te brengen, maken ze ...
bloemen zijn rood

BLOEMEN ZIJN ROOD – GERARD VAN MAASAKKERS

‘n Jungske ging vur ‘t uurst naor schoolHij kreeg ‘n ...
Bart Chabot

TV PROGRAMMA DE KIST – BART CHABOT

Schrijver Bart Chabot sloot jaren geleden een deal met de ...
Mijn vaders hand

MIJN VADERS HAND – BART CHABOT

‘Ik heb kostbare jaren en talent verspild aan tromgeroffel en ...

Schrijf je in voor onze

NIEUWSBRIEF!

download