Het begon allemaal met een droom. Jonna Jinton wilde dichter bij de natuur leven. Ze wilde natuur, stilte en frisse lucht.
“Ik wilde me verbonden voelen met de aarde en met de veranderende seizoenen. Om terug te komen naar mijn roots en waar ik thuishoor” – Jonna Jinton
Op 21 jarige leeftijd besloot ze het stadsleven in Göteborg Zweden vaarwel te zeggen. Haar appartement werd haar gevangenis, ze voelde zich opgesloten. Haar ziel had een ander verlangen, iets dat geen enkele stad ter wereld haar kan geven.
Inmiddels is Jonna wereldwijd bekend, ze maakt foto’s, video’s en sieraden. Maar nog iets heel bijzonders wat zij doet, is het balanceren van stenen.
“De allereerste keer dat ik probeerde stenen te balanceren was in 2010. Ik zag enkele stenen sculpturen in een park, toen een oude, wijze man me vertelde dat het een symbool was voor de balans van de natuur. Ik vond dat idee leuk en daarna begon ik eenvoudige stenen sculpturen te maken. Na een tijdje begon ik te experimenteren met balans en probeerde ik stenen sculpturen te maken die zulke kleine balanspunten hadden dat het bijna onmogelijk leek” – Jonna Jinton
Leuk artikel? Deel het!
Schrijf je in voor onze
NIEUWSBRIEF!
Gerelateerde artikelen
Muziek, Tips
|DIEPE MEDITATIE – SJAMANEN DRUM
Boek, Tips
|HET PROJECTIEMECHANISME IN DE PRAKTIJK – KAREN M. HAMAKER ZONDAG
Boek, Tips
|BECOMING ANIMAL – DAVID ABRAM
Muziek, Tips
|639 HZ VOOR ECHTE LIEFDE
Boek, Tips
|THE SPELL OF THE SENSUOUS – DAVID ABRAM
Schrijf je in voor onze
NIEUWSBRIEF!
